POLTEAM Sp. z o.o. - targi, wystawiennictwo i projektowanie stoisk - najdłużej działająca firma wystawiennicza w Polsce.

CO ROBIMY ?
Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie imprez targowych i wystaw w kraju i za granicą. Naszą specjalnością są niepowtarzalne stoiska autorskie (pozasystemowe) w konstrukcji stalowej, drewnianej oraz z użyciem płyt kartonowo-gipsowych, MDF i innych materiałów, realizowane według projektów własnych lub wystawcy.
  

Projektujemy i wykonujemy zabudowę ekspozycji również w oparciu o system OCTANORM w kolorze białym, zarówno w halach targowych (stoiska piętrowe i parterowe) jak i na terenie otwartym. Przy użyciu własnych elementów możemy wykonać ok. 1500 m2 zabudowy jednorazowo. Możliwości systemu, na bazie którego realizujemy zabudowę pozwalają zaspokoić potrzeby wystawców wszelkich i różnorodnych branż. Swoim klientom oferujemy stoiska gotowe "pod klucz", tj. ze wszystkimi niezbędnymi podłączeniami, oprawą plastyczną i grafiką reklamową, kompletnym wyposażeniem w meble i sprzęt gospodarczy.

  

Kompleksowa obsługa naszego klienta obejmuje m.in. usługi takie jak:
  • przygotowanie, w oparciu o sugestie klienta, projektu i dokumentacji technicznej ekspozycji;
  • wykonanie ekspozycji wg uzgodnionego projektu;
  • wykonanie grafiki informacyjnej i reklamowej;
  • wyposażenie stoiska w potrzebne instalacje (elektryczne, wodno-kanalizacyjne, oświetleniowe);
  • wyposażenie stoiska w meble i sprzęt gospodarczy;
  • dodatkowa aranżacja ekspozycji (np. kwiaty);
  • obsługa techniczna w czasie trwania imprezy;
  • demontaż stoiska po zakończeniu imprezy.
Na życzenie klienta, podczas imprezy, zapewniamy dodatkowy serwis w postaci obsługi stoiska przez hostessy, tłumacza, zapewnienia ochrony. Przewidujemy również możliwość zorganizowania akcji towarzyszących w postaci np. przedstawień artystycznych na stoisku (pantomima, kameralny zespół muzyczny, pokaz sztuki magicznej, karykaturzysta), przeprowadzania konkursów, mini show itp.

Drugą, uzupełniającą usługi wystawiennicze, gałęzią działalności naszej firmy jest architektura wnętrz , a w tym aranżacja sklepów, banków, urzędów oraz innych lokali użyteczności publicznej. Nasza fachowa kadra wspierana przez profesjonalnych projektantów wykona wszelkie wymagane prace dostosowując się do Państwa potrzeb.